22 czerwca

22 czerwca

5 powodów, dla których warto wybrać wakacje All InclusiveWiększość z nas marzy, o tym aby bez zbędnych problemów, kłótni, nieporozumień zaplanować wakacje, tak aby w pełni na nich odpocząć. W tej sytuacji z pomocą przychodzą biura podróży i ich oferty all inclusive. Oto 5 powodów, dla których warto pojechać na wakacje all inclusive.

CENA

Cena wakacji uzależniona jest od miejsca podróży, czasu pobytu, oferowanych usług, a także momentu rezerwacji podróży. Jeśli dobrze poszukamy, to w całkiem niskiej cenie znajdziemy bardzo fajny wyjazd. Jednak są to zazwyczaj oferty last minute, które rezerwujemy na kilka dni przed podróżą. Stąd jeśli mamy upatrzone konkretne miejsce nie ryzykowałabym ze zwlekaniem zakupu na ostatnią chwilę, gdyż może jej zwyczajnie dla nas zabraknąć.

LOT

Korzystając z oferty all inclusive nie musimy martwić się o transport. Wykupując wycieczkę, mamy zagwarantowane miejsce, w specjalnie na tą okazję wyczarterowanym samolocie. Wynajęty przez biuro autokar, po wylądowaniu samolotu, zabiera nas prosto do hotelu. Droga powrotna do kraju wygląda identycznie.

WYŻYWIENIE

Biura podróży gwarantują nam dostęp do nieograniczonej ilości jedzenia i picia. Możemy bezkarnie korzystać z dobrodziejstw kuchni i baru. Posiłki podawane są w różnych porach dnia, co w żaden sposób nie ogranicza nam urlopu. Często bezpłatnie możemy zamawiać również drinki, koktajle, co dla niektórych z pewnością będzie zaletą. Opłacone z góry hotelowe posiłki wychodzą nas taniej niż stołowanie się w pobliskich restauracjach. Jeśli wybieramy się na takie wakacje z dziećmi opcja all inclusive będzie zdecydowanie najkorzystniejszą ofertą.PLAŻA

Spędzając wakacje all inclusive mieszkamy w kompleksach hotelowych z dostępem do prywatnej plaży, basenu. Znajdują się one w najbliższym otoczeniu hotelu, przez co nie tracimy czasu na dotarcie do nich. Na plażach często znajdują się bary, z których zasobów możemy korzystać. Już na etapie wyboru wycieczki zwróćmy uwagę, czy mamy opcję darmowego wynajmu leżaków, parasoli na plaży. Niestety ta usługa jest coraz częściej dodatkowo płatna. 

ATRAKCJE

Oprócz basenów, plaży w niektórych ofertach all inclusive znajdziemy wiele innych atrakcji takich jak np. możliwość korzystania z siłowni, jacuzzi, łaźni. Za dodatkową opłatą możemy korzystać z zabiegów SPA. Wieczory urozmaicane są przeróżnymi rozrywkami takimi jak występy taneczne, muzyka na żywo. Nie musimy tu znać języka, aby się porozumieć i dobrze bawić. 

Jak widać wakacje all inclusive są ciekawą alternatywą, dla osób, które nie lubią zajmować się organizacją podróży. Decydując się na taki urlop musimy jedynie określić kwotę pieniędzy, jakie przeznaczamy na wakacje, wybrać miejsce i dokonać zakupu. Całą resztę załatwi za nas biuro podróży. Pamiętajmy jednak, aby wcześniej sprawdzić czy biuro podróży jest pewne, nie chyli się ku upadkowi. To ważne, aby na urlopie rzeczywiście odpocząć, a nie martwić się o powrót do domu. 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger