20 lipca

20 lipca

Ostatnia taka noc! - organizacja wieczoru panieńskiego


Dzisiaj kilka słów o organizacji idealnego wieczoru panieńskiego. Dla każdej przyszłej panny młodej jest to szczególny dzień, który chciałaby zapamiętać na całe życie. Jest to mistyczne przeżycie, które wspomina się latami. Najczęściej organizacja tego wyjątkowego wieczoru przypada starszej druhnie, która zazwyczaj jest jedną z najbliższych osób dla panny młodej. Sama miałam przyjemność organizować wieczór panieński i pamiętam, jakie myśli kłębiły mi się w głowie. W finale zdecydowałam się na imprezę tematyczną z różnymi atrakcjami, niedługo opiszę tu jej szczegóły ;) Teraz znów stoję przed wyzwaniem zorganizowania wieczoru panieńskiego dla wyjątkowej panny młodej. Pomysł już jest w głowie, jego realizacją na pewno podzielę się z Wami jednak teraz szczegóły pozostają tajemnicą :)A oto kilka zasad, które powinnaś poznać przed przygotowaniem wymarzonego
wieczoru panieńskiego

1. Termin - najlepszy termin to na około 2 tygodnie przed ślubem, jest to odpowiedni czas dla regeneracji organizmu po różnego rodzaju wariacjach, które będą miały miejsce na imprezie. Oczywiście termin musi być ustalony z panną młoda i pasujący wszystkim gościom. Nie polecam imprezy panieńskiej dzień czy tydzień przed ślubem. Tuż przed tym najważniejszym dniem na pannę młodą czeka i tak dużo obowiązków, dlatego nie warto dodawać jej jeszcze jednego powodu do zmęczenia ;)

2. Towarzystwo - najważniejszy element imprezy ;) Na wieczorze panieńskim bawią się najbliższe koleżanki panny młodej. Pamiętaj jednak, aby zaprosić takie dziewczyny, które w swoim towarzystwie będą czuły się swobodnie. Pomoże to stworzyć odpowiedni klimat wieczoru i sprawić, że impreza będzie niezapomniana ;) Nie zapraszaj jednak zbyt dużo przyjaciółek. Im nas więcej tym większe zamieszanie, wśród "gromady" kobiet czasem wyraźnie widać brak samca, co może powodować niepotrzebne tego dnia konflikty ;). 

3. Atrakcje - zależą od Twojej pomysłowości i kreatywności, oczywiście finanse nie są bez znaczenia, ale uwierz mi, można zorganizować fajny wieczór panieński przy niewielkich nakładach pieniężnych. Atrakcje muszą być dopasowane do charakteru i osobowości panny młodej, w końcu to jej wieczór, wiec muszą być dla niej przyjemnością i dobrą zabawą :)

4. Prezenty - najlepszy prezent to taki, który dany jest prosto z serca. Często te drobne upominki, ręcznie przygotowane przez przyjaciółki sprawiają większą radość niż te, duże prezenty zakupione w galerii. Pomysłów na podarunki może być wiele, najfajniejsze są takie, które powiązane są z tematyką wieczoru. 

5. Miejsce - nie jest to najważniejszy element, musi być po prostu wygodne dla wszystkich uczestniczek wieczoru. Może to być zarówno klub, bar jak i dom. Warto je trochę udekorować, aby nadać właściwy klimat imprezie.

6. Tajemnica - jeżeli nie możesz zachować wszystkich atrakcji wieczoru w tajemnicy przed panną młodą, to przynajmniej spróbuj sprawić, aby część z nich okazała się niespodzianką. Przypilnuj, aby zaproszone przyjaciółki również utrzymały atrakcje w tajemnicy. Dla bezpieczeństwa możesz je poinformować na chwilę przed imprezą. Pannie młodej element zaskoczenia, nawet najmniejszy, sprawi niesamowita frajdę, a samej imprezie doda pikanterii :)

7. Dobry humor - nie zapomnijcie go zabrać ze sobą! Jest to warunek konieczny udanego, szalonego i niezapomnianego wieczoru panieńskiego! :) :) :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger