31 sierpnia

31 sierpnia

Dlaczego warto wybrać się na Międzynarodowy Festiwal Mody East FashionMiędzynarodowy Festiwal Mody East Fashion zbliża się wielkimi krokami. Od 8 do 10 września Lublin zostanie opanowany przez świat mody. Nikogo chyba specjalnie nie trzeba zachęcać do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Jednak dla tych najbardziej opornych przygotowałam listę kilku powodów, dla których warto w tych dniach udać się do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego :)

Po pierwsze 
To pierwsze i jak dotąd jedyne takie wydarzenie w Lublinie i regionie. Nie od dziś wiadomo, że nasze miasto festiwalami stoi i to różnego rodzaju, jednak do tej pory, niestety, moda była zaniedbaną festiwalową gałęzią. Teraz na naszych oczach się to zmienia. East Fashion to ogromna szansa zarówno dla Lubelszczyzny jak i dla osób z branży odzieżowej. 

Po drugie

Po drugie bogaty program East Fashion z całą pewnością jest jego głównym atutem. East Fashion to wielopłaszczyznowe ujęcie mody. Będzie można na nim obejrzeć premierowo jesienne kolekcje znanych i cenionych projektantów, a także kolekcje tych jeszcze mniej znanych artystów. To również warsztaty, wystawy, panele dyskusyjne. To właśnie ta wielowymiarowość czyni ten festiwal ciekawszym od innych. 


Po trzecie 

Możliwość zobaczenia nowych kolekcji projektantów. Dla wielu z nas jest to jedyna taka szansa. Ceny biletów nie są bardzo wysokie, a ich różnorodność pozwala dobrać odpowiedni do naszej kieszeni. W cenie biletów wliczona jest możliwość zobaczenia jakieś kolekcji. W ciągu tych trzech dni święta mody swoją pracę zaprezentują rozmaici projektanci zarówno z Polski jak i z Europy. Program jest tak skonstruowany, aby codziennie odbywały się prezentacje kolekcji oraz panele wykładowe. Warto chociaż raz na własne oczy zobaczyć coś takiego.  

Po czwarte 

Międzynarodowy Festiwal Mody to również targi mody z prezentacją stoisk branży odzieżowej. W związku z tym jeśli interesujesz się modą, niebawem bierzesz ślub, albo dopiero zaczynasz go planować to nie może Cię tam zabraknąć :)

Po piąte 

Inauguracyjna gala, na której zostaną zaprezentowane premierowe pokazy znanych projektantów z udziałem gwiazd. I tutaj niespodzianka choreografię do tej imprezy przygotowała znana i ceniona choreograf pokazu Ewa Sobkowicz wraz z synem Alanem.  Ewa Sobkowicz na codzień związana jest z Teatrem Muzycznym, w którym w trakcie East Fashion będzie można obejrzeć wystawę kostiumu scenicznego


Po szóste

Gwiazdy, gwiazdy, gwiazdy przybędą na festiwal. Premierowe kolekcje zaprezentują znane i lubiane twarze kina i telewizji. Warto je zobaczyć w nowej roli na żywo :)

Po siódme

Jeśli wciąż jesteś nieprzekonany, to wiedz, że patronatem honorowym festiwal objęły samorządowe władze Lublina i województwa lubelskiego : Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Marszałek województwa Sławomir Sosnowski. Patronat nad festiwalem objął również Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie Wasyl Pawluk, Krajowa Izba Gospodarcza, Spotkania Kultur. 

Nic dodać nic ująć :) Oto siedem powodów, dla których nie warto siedzieć w domu od 8 do 10 września. Lublin się rozwija i promuje, korzystajmy z tego. Ja nie mogę się już doczekać, a Ty? :) 

Szczegółowy program znajdziesz tutaj: http://eastfashion.pl/program/

A jeśli chcesz wygrać jednodniową wejściówkę za darmo zapraszam do konkursu :) . Wystarczy tylko: 
1. Polubić stronę zaplanowanipl https://www.facebook.com/zaplanowanipl/
2. Udostępnić konkurs na swojej tablicy

Konkurs trwa do 5.09.2016 do godziny 20:00

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger