09 września

09 września

Międzynarodowy Festiwal Mody - fotorelacja z wydarzenia


Od wczoraj trwa Międzynarodowy Festiwal Mody East Fashion. Miałam ogromną przyjemność osobiście gościć na inauguracyjnej gali, która odbyła się 8 września o godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur. Długo szykowałam się na to wydarzenie, zastanawiałam się jak będzie wyglądać gala, co zaprezentują projektanci. Teraz mogę szczerze przyznać, że było znakomicie. Centrum Spotkania Kultur spełniło moje oczekiwania. Sala duża, klimatyzowana, ze wspaniałym oświetleniem. Same pokazy mody również mnie zachwyciły. Projektanci zaprezentowali różnorodne kolekcje, od sielankowych kreacji po wieczorowe suknie. Każdy pokaz miał swój własny charakter. Tutaj jednak muszę wspomnieć o drobnym mankamencie, bowiem scena była dość duża i w niektórych momentach wydawała się zbyt pusta, co chwilami przyciągało bardziej uwagę od stroju prezentowanego przez modelkę. Jednak ten niewielki minus nie wpłynie znacząco na moją ocenę :) Projektanci przedstawili swoje jesienne nowości, zachwycili strojami, a niekiedy zaskoczyli pomysłami. Rewelacyjny Jerzy Antkowiak swój temperament odzwierciedlił w swoim pokazie, czym podbił serca widowni. Zresztą, co będę tu dużo pisać oceńcie sami :) Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z gali, a także do osobistego odwiedzenia Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, bowiem Festiwal Mody wciąż trwa! Macie, więc jeszcze ostatnią, niepowtarzalną szansę uczestniczenia w tym niezwykłym, lubelskim wydarzeniu :)

M.E. CZERNIKŁUKSJAMARZENA EFIRANETA MICHALSKAALEKSANDRA ZGUBIŃSKA


MIA STILOAGNIESZKA TOKARZ-IWANEKJERZY ANTKOWIAK


Międzynarodowy Festiwal Mody East Fashion to nie tylko gala inauguracyjna uświetniona pokazami znanych i cenionych projektantów. East Fashion to również kilka dni warsztatów, pokazów, targów mody, paneli dyskusyjnych. Z przyjemnością uczestniczyłam w sobotnich atrakcjach przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. Zapraszam na fotorelację z tego dnia festiwalu.

LUBELSKA SZKOŁA SZTUKI
I PROJEKTOWANIA
DEMI - POKAZ SUKIEN ŚLUBNYCHWARSZTATY RYSUNKU ŻURNALOWEGO
I TARGI MODYMiędzynarodowy Festiwal Mody East Fashion przeszedł już do historii. To było wspaniałe modowe i kulturalne wydarzenie, a także znakomita promocja miasta. Dla modeli i organizatorów niezapomniana przygoda, dla oglądających wizualne przeżycie. Mam ogromną nadzieję, że East Fashion powróci do nas za rok i na stałe wpisze się w festiwalową mapę Lublina.


Mała niespodzianka, dla tych, którzy nie mogli osobiście zobaczyć festiwalowych pokazów :)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger