24 grudnia

24 grudnia

Wesołych Świąt


Kochani dziś Wigilia chciałabym Wam życzyć w te święta i nie tylko dużo miłości, zdrowia, a przede wszystkim szczęścia. Niech te świąteczne dni, spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam dużo radości i miłości, a magia Świąt naładuje Was energią na cały następny rok. Wesołych Świąt!A jak już zabraknie Wam siły na jedzenie świątecznych smakołyków i pomysłów na rozmowy przy stole (czego Wam oczywiście nie życzę :)) to przedstawiam Wam króciutką listę moich ulubionych gwiazdkowych filmów.

1. Kevin sam w domu
Wiem, wiem, wiem odgrzewany kotlet, ale musicie przyznać ponadczasowo śmieszny. Puszczany na Polsacie co roku nigdy się nie nudzi.

2. To właśnie miłość
Film, który mnie zawsze wzrusza. Przepięknie opowiedziana historia ludzi i świąt.

3. Listy do M.
Nasz rodzimy wytwór. Kocham ten film! pierwsza część nieco lepsza, ale druga też daje radę. Wyśmienita propozycja na świąteczny wieczór.

4. Cud na 34. ulicy
Stary, ale piękny! Pokazuje ile dobrego mogą przynieść święta.

5. Grinch świąt nie będzie
Wspaniała komedia, która udowadnia, że magia świąt potrafi skruszyć nawet najtwardsze serca.

Co roku te filmy umilają mi wigilijne oczekiwanie na gwiazdkę, lub po prostu świąteczne wieczory. Święta to wspaniały czas, jedyny taki w roku. To właśnie chyba powtarzane z roku na rok tradycje, przeprowadzane te same rozmowy, oglądane te same filmy nadają im taki wyjątkowy charakter. U mnie w domu roznosi się już zapach choinki i świątecznych wypieków, biegnę zatem wypatrywać pierwszej gwiazdki, a Wam jeszcze raz życzę magicznych Świąt!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger