07 maja

07 maja

Wieczór panieński z makijażystką i fotografem

 
 Powoli rozpoczyna się sezon ślubny, którego nieodłącznym elementem są wieczory panieńskie przyszłych panien młodych. To dobry moment na prezentację jednego z pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego momentu. Takim pomysłem jest wieczór panieński z udziałem makijażystki i fotografa. Jestem przekonana, że taka forma spędzenia ostatniej panieńskiej nocy bardzo spodoba się głównej zainteresowanej. 

Pierwszym krokiem w organizacji takiego wydarzenia jest oczywiście ustalenie z panną młodą listy gości wraz z dogodnym terminem dla niej i dla was wszystkich. Mając liczbę uczestniczek imprezy i wyznaczoną datę wystarczy odpalić Internet i poszukać makijażystek i fotografów w swojej okolicy, którzy zgodzą się towarzyszyć wam w imprezie. Oczywiście najlepszą i najprostszą metodą jest znalezienie kontaktu do polecanych przez kogoś osób. Wierzcie mi, poczta pantoflowa w tym jak i w innych przypadkach jest najlepszą metodą weryfikacji umiejętności. Zależy nam, żeby korzystać z usług nie byle kogo, a profesjonalistów, którzy w ten wieczór zrobią nas na bóstwo i w wspaniały sposób uwiecznią te chwile. Wielu fotografów i makijażystów świadczy pakietowe usługi za dość przystępną cenę. 


Jestem zwolenniczką utrzymywania wydarzeń wieczoru panieńskiego w tajemnicy przed panną młodą. Uważam, że dodaje to pikanterii całej imprezie i tworzy niezapomniany klimat. Imprezę rozpoczynamy w domu panny młodej. Wcześniej wszystkie uczestniczki imprezy powinny przygotować kilka ubrań, które będą chciały wykorzystać w sesji zdjęciowej. Z ciuchami przybywają do domu panny młodej i wspólnie popijając szampana wybieracie najlepsze stylizacje dla siebie i dla niej. Im oryginalniej tym lepiej, bo fotografie mają być pamiątką z wieczoru. Możecie wybrać konkretny styl np. pin-up lub dowolnie się ubrać. Gotowe docieracie do makijażystki i fotografa lub makijażystka i fotograf do was, w zależności od tego jak to zorganizujecie. Profesjonalny make-up wszystkich zajmie troszkę czasu, podobnie sesja zdjęciowa. Nie bójcie się aparatu, róbcie zdjęcia oryginalne, z wyobraźnią. Dobry fotograf pokieruje was, tak aby zrobić wyjątkowe ujęcia. Z paniami makijażystką i fotograf spędzicie kilka godzin, więc warto stworzyć taką atmosferę, aby poczuły się jak uczestniczki waszej imprezy. Pamiętajcie, aby nie zapomnieć, kto jest gwiazdą tego wieczoru i oprócz grupowych zdjęć, zadbać o kilka indywidualnych ujęć panny młodej. 


Profesjonalny make-up sprawi, że będziecie wyglądać i czuć się jak boginie. Warto więc wykorzystać to uczucie i pójść w miasto dokończyć wieczór, który przecież dopiero co się zaczął. Właśnie tutaj jest miejsce na gry i zabawy dla panny młodej. Pamiętajcie o dodatku do ubrania, włosów, który będzie ją wyróżniał w tłumie. Nie musi być to różowa wstęga, której osobiście nie lubię. Wystarczy kwiatek, czy toczek, albo zwykły drobiazg, który nie będzie kiczowaty. 

Na koniec jeszcze jedno, zwróćcie uwagę na osobowość panny młodej. To jej wieczór i to z jej charakterem ma być zgodna impreza. Obowiązkiem przyjaciółek jest przyjść na tą imprezę w dobrym humorze, wyśmienicie się bawić i sprawić by tego wieczoru długo nie mogła zapomnieć :) Miłej zabawy :)

4 komentarze:

 1. Spor omi się szykuje takich imprez :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie nie mój pomysł na wieczór panieński, ale dla każdego coś miłego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z makijażystką tak, ale zdjęcia robione spontanicznie, własnoręcznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie skorzystać z pomysłu, ale z pewnością są chętni - chętne spędzić ten wieczór w taki właśnie sposób :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger