30 grudnia

30 grudnia

Dream - One Little Word 2019


Z nowym rokiem nowym krokiem, czy nowy rok nowa ja! Są tysiące takich powiedzeń, o których zazwyczaj przypominamy sobie na chwilę przed sylwestrem. Teraz jest właśnie ten moment, aby powrócić do swoich noworocznych postanowień na 2018 rok i sprawdzić jak nam z nimi poszło. Ja na 2018 rok postawiłam na nietypową formę planów i marzeń jaką jest Vision Board i One Little Word. Z czystym sumieniem polecam Wam taką formę postanowień noworocznych. 2018 rok to był mój pierwszy raz z Vision Board i One Little Word i okazało się to na tyle fajne i skuteczne, że z wielką ochotą zabrałam się za tworzenie Vision Board na 2019 rok! Już w zeszłym roku podeszłam do tego tematu z zapałem. Moją Vision Board postawiłam w widocznym dla mnie miejscu. Z czasem przywykłam do niej na tyle, że była zwyczajnym elementem pokojowej dekoracji, ale były również takie momenty, że spojrzenie w jej kierunku rozpoczynało ciąg działań, które prowadziły do realizacji postanowień. Że to działa wiedziałam już po pół roku kiedy realizowały się moje podróże, zmieniałam się ja a wraz ze mną mój blog. Spróbujcie, a z całą pewnością nie będziecie tego żałować.

Dla osób, które nigdy nie słyszały o Vision Board wyjaśniam, że jest to kreatywna wizualizacja naszych noworocznych postanowień. Natomiast One Little Word to jedno małe słówko, które prowadzi nas przez cały nowy rok. Bardziej szczegółowo opisywałam to w zeszłym roku, więc tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat.

#dream


Dream to moje nowe One Little Word na rok 2019. Marzyć trzeba, bo bez marzeń człowiek staje się pusty. Cały mijający rok udowodnił mi, że chcieć to znaczy mieć, że o marzenia trzeba walczyć, bo są po to aby się spełniały. Ale nie spełnią się same, jeśli będziemy tylko siedzieć na kanapie przed telewizorem. Spełnią się jeśli o nie zawalczymy, jeśli będziemy działać, robić coś w kierunku ich spełnienia. Czas i tak ucieka, więc szkoda go marnować na bezczynne czekanie na gwiazdkę z nieba. Sama nie spadnie, to my naszym myśleniem, działaniem sprawiamy, że osiągamy to co sobie zamierzyliśmy. I tego nauczył mnie rok 2018! Tego nauczyło mnie tegoroczne One Little Word, jakim było słówko change. Przez cały rok, świadomie i nieświadomie, krok po kroku dążyłam do różnych zmian w moim życiu. I to właśnie ta zmiana sprawiła, że spełniłam praktycznie wszystkie postanowienia noworoczne, że zobaczyłam, że jeśli się chce coś osiągnąć, to warto o to zadbać i że nie można mieć wszystkiego naraz. Ta zmiana dokonała się w mojej głowie. Nigdy nie bałam się marzyć, ale teraz wiem, że moje plany nie muszą pozostawać tylko w sferze marzeń, a mogą stać się realne. Tylko i wyłącznie ode mnie zależy jak wykorzystam wszystkie możliwości jakie przyniesie mi rok 2019. Jestem przekonana, że to będzie piękny rok!

Kochani! Jako, że przez najbliższych kilka dni nie będzie mnie tutaj chciałam Wam już dziś złożyć noworoczne życzenia. Przede wszystkim życzę Wam, abyście w 2019 roku nie bali się marzyć! Abyście mieli wystarczająco dużo sił i energii na zrealizowanie swoich wszystkich planów i marzeń w Nowym Roku. Dużo szczęścia Wam życzę i szampańskiej zabawy jutro! Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

6 komentarzy:

 1. Nigdy nie słyszałam o vision board. Dzięki za fajną inspirację! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że udało Ci się skorzystać! fajna sprawa :)

   Usuń
 2. Bardzo ładnie porwadzisz bloga, gratuluję pomysłów na posty. Na pewno zostanę tu na dłużej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, marzenia się spełniają, jeżeli potrafimy zawalczyć o nie! W Nowym Roku życzę ci, abyś i ty spełniła wszystki marzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie też tego życzę! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

   Usuń

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger