08 marca

08 marca

Zmiana zaczyna się w głowie

 

Długo, nawet bardzo, a z całą pewnością o wiele za długo ta strona nie działała. Przez ponad rok żaden wpis się tutaj nie pojawił. Nie będę się teraz tłumaczyła, co się takiego wydarzyło, że zatrzymało moją działalność na tym obszarze. Uważam, że dużo większe znaczenie i dużo bardziej wartościowe i potrzebne będzie wypowiedzenie na głos co dał mi ten rok, a muszę przyznać, że nauczył mnie bardzo dużo.

Z całą pewnością ta przerwa była mi potrzebna, aby odświeżyć głowę na wielu płaszczyznach. Ten rok nieźle dał mi w kość, ale dzięki temu zrozumiałam jak duże znaczenie ma zachowanie równowagi między wszystkimi sferami mojego życia. Niestety również zobaczyłam i przekonałam się na własnej skórze jak cienka jest między nimi granica i jak szybko można ją przekroczyć. Ową granicę przekroczyłam szybko i łatwo, a skutkiem tego było zaniedbanie Zaplanowanej. Aż w końcu przypadkowa kawa z dawno niewidzianą koleżanką sprawiła, że nabrałam pewności siebie i już wiedziałam, że nie chcę żeby to się tak zakończyło, że chcę tu wrócić i złapać wiatr w żagle.Nie mogę jednak powiedzieć, że ten rok był tak całkowicie zmarnowany! Nie zapomniałam całkiem o blogosferze, śledziłam różne blogi, czytałam rozmaite ebooki, dokształciłam się w zakresie social mediów, a także wsłuchałam w znakomite i wartościowe webinary Pani Swojego Czasu. Te wszystkie działania dużo mnie uczyły i dały niezłego kopa w tyłek, zmotywowały znów do działania.


Co nowego?

No, ale do brzegu, bo to Zaplanowana jest tu najważniejsza i o niej teraz będzie kilka słów. Szata graficzna bloga zmieniła się już jakiś czas temu i na chwilę obecną taka pozostanie. Nie wykluczam, że z czasem pojawią się tu jakieś zmiany, bo i ja się ciągle zmieniam, jednak teraz zostaje tak jak jest. Pojawiły się za to dwie nowe zakładki, czyli eventy i podróże. Całą swoją uwagę i energię skupiam teraz na eventach. To one będą filarem i znakiem rozpoznawalnym Zaplanowanej i to ich będzie zdecydowanie najwięcej. Z podróży nie rezygnuję, bo je kocham i uwielbiam się z Tobą dzielić moimi wrażeniami i doświadczeniami. Lifestylu będzie dużo mniej, ale nie wykluczam, że od czasu do czasu coś tu wskocz. W niedługim czasie pojawią się gotowe party plannery, czyli fiszki, które pomogą Ci zorganizować niezapomniany wieczór panieński czy urodziny. Poza tym jak zapewne zauważyłaś, jest dzisiaj niedziela. Od teraz właśnie w niedziele, będą pojawiać się nowe artykuły. Chcę, żeby były to artykuły jak najbardziej wartościowe, dlatego będę je zamieszczać raz, maksymalnie dwa razy w miesiącu.


Dlaczego 8 marca?

Na koniec wspomnę jeszcze o dzisiejszej dacie mojego małego come back-u, bo nie jest ona przypadkowa. Na pewno zauważyłaś, że jest dzisiaj 8 marca, szczęśliwie niedziela, czyli dzień nowego wpisu. Poza tym pomyślałam, że powrót do blogowania będzie dla mnie najlepszym prezentem na Dzień Kobiet. Spełnianie swoich marzeń, samorozwój był dla mnie od zawsze ważny. Nie lubię stać w miejscu, a Zaplanowana zawsze mi to dawała, tylko jakoś na chwilę o tym zapomniałam. Liczę na to, że Ty masz podobnie i w tym szczególnym dla Nas dniu przypomnisz sobie, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!Dlatego Droga Czytelniczko w dniu Naszego święta życzę sobie i Tobie dużo uśmiechu i wiary w siebie. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, żebyśmy mogły się wzajemnie inspirować i motywować do działania. Na dobry początek zostawiam Cię z moim pierwszym po przerwie wpisem, czyli małym imprezowym poradnikiem. Daj znać w komentarzu co o nim sądzisz i trzymaj za mnie kciuki!

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 zaplanowana.pl , Blogger